Українцям розповіли, як вони відпочиватимуть на Новий Рік та Різдво

Останній осінній місяць вступив у свої права, а це означає, що не за горами вже і зима з усіма своїми приємними та традиційними святами. Багато хто вже починає планувати свої вихідні та де проведуть зимові свята. Скільки ж ми будемо відпочивати, розповідає РБК-Україна.

З приходом 2022 року громадяни почнуть традиційно святкувати найважливіші та улюблені свята - Новий рік і Різдво. Вихідні дні цього року випали з розривом, у зв'язку з чим замість цілого святкового тижня українці відпочиватимуть два тривалих вікенди.

Католицьке Різдво, яке щорічно відзначають 25 грудня, в поточному році випадає на суботу, тому уряд вирішив виділити ще один додатковий вихідний день 27 грудня, в понеділок, а напередодні свята, 24 грудня українці працюватимуть на одну годину менше.

Новий рік, 1 січня, також цього року випадає на суботу, тому громадяни можуть будувати плани на вихідні, які потрапляють на 1, 2 і 3 січня. Понеділок, 3 січня громадяни отримають додатковий вихідний день, а напередодні свята, тобто 31 Грудня, робочий день також буде скорочено.

І ще одна порція святкових днів, які пов'язані З Різдвом Христовим, припадає на 7 січня, п'ятницю. Таким чином, українці відпочиватимуть 7, 8 і 9 січня. 6 січня буде скорочений робочий день, а ось 10 січня всі підуть знову на роботу.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Що ж стосується канікул, то попередньо вони почнуться з 24 грудня і триватимуть до 10 січня. Не виключені зміни у зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини дня 7 листопада.

Також ділився Новинар прогнозом погоди від синоптиків і повідомляв, коли в Україні очікується перший сніг і до чого готуватися українцям.

Ще Новинар повідомляв про свята, прикмети, заборони та іменини, які випадають на 6 листопада поточного року, що категорично заборонено робити.