В Україні зростуть пенсії до 20 000 гривень, кому пощастить

У грудні в нашій країні у деякої категорії пенсіонерів виростуть пенсійні виплати до 20 000 гривень. Дане підвищення передбачено бюджетом Пенсійного фонду поточного року. Інформацією ділиться Пенсійний фонд України.

Українські пенсіонери перебувають за межею бідності і їх мінімальних виплат ледь вистачає на оплату всіх житлово-комунальних послуг, а на проживання коштів практично не залишається.

Як відомо, індексації в листопаді поточного року не передбачено, проте з першого грудня Пенсійний фонд планує збільшити розмір максимальних пенсійних виплат. Таким чином сума підвищень складе 930 гривень і після підвищення прожиткового мінімуму максимальна пенсія досягне 20 270, замість 19 340 гривень.

Підвищення, що очікується в грудні, торкнеться тих громадян похилого віку, які свого часу отримували заробітні плати в розмірі Вище середньої та за плечима мають страховий стаж не менше 35 років.

Варто зазначити, що на таке підвищення може розраховувати невелика кількість українських пенсіонерів оскільки максимальні виплати в Україні отримує мало громадян. Переважно громадяни похилого віку отримують виплати в розмірі 3 000 гривень щомісяця.

Популярні статті зараз

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Як відомо, в жовтні в нашій країні підвищили пенсії громадянам, які переступили віковий рубіж в 70 років і мають необхідну кількість страхового стажу — чоловіки 35 років, жінки 30 років.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським пенсіонерам повідомили про підвищення пенсійних виплат в наступному році, яке відбудеться в 12 етапів.

Також повідомляв Новинар, що українців очікують штрафи в розмірі 60 000 гривень за порушення правил працевлаштування.

Ще писав Новинар, що в Пенсійному фонді розповіли що потрібно робити якщо пенсіонерам бракує страхового стажу.