У платіжках за блакитне паливо з'явитися ще одна графа

Верховна Рада України ухвалила черговий законопроєкт, згідно з яким у квитанціях за блакитне паливо з'явиться ще одна, нова графа. Інформація була розміщена на офіційному сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Згідно з інформацією, у другому читанні Верховна Рада прийняла законопроєкт, згідно з яким буде змінено зміст квитанцій, які споживачі отримують за блакитне паливо.

Таким чином в платіжках з'явиться ще одна графа в якій буде вказано якість споживаної кількості природного газу. Перехід на розрахунки та балансування на ринку газу в одиницях енергії необхідним для введення диференціації вартості блакитного палива згідно з показниками його якості.

Іншими словами у квитанціях з'явитися ще одна графа, яка буде вказувати не тільки споживання блакитного палива тим чи іншим домогосподарством в кубометрах, а й обсяг теплової енергії, яку будуть вказувати в кВт/годинах.

У відомстві зазначають, що нововведення дозволять громадянам підвищити енергоефективність споживання газу, завдяки тому, що можна буде порівняти кількість споживання блакитного палива в одиницях енергії з іншими видами енергії та управляти споживанням.

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

Варто нагадати, що в Україні стрімко зросту ціни на цукор. На подорожчання вплинуло підвищення цін на блакитне паливо, і тепер заводи терплять лише збитки. Вартість газу з 7-8 гривень для підприємств, різко злетіло до 28 гривень. Тому ціна на цукор може досягти 40 гривень за кіло.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українці в майбутньому можуть зіткнутися з віяловими відключеннями електроенергії, у зв'язку з припиненням поставок вугілля з Росії.

Також повідомляв Новинар, що споживачі блакитного палива переплачують величезні суми в результаті підвищення абонплати.

Ще писав Новинар, що в Україні наступного року можуть піднятися ціни на електроенергію, стало відомо до чого готується.