Стало відомо, якою буде ціна на соняшникову олію

На світовому ринку відзначається деяке сезонне зниження цін на соняшник, проте попит на пальмову олію лише продовжує зростати та пропозиції на ринку не встигають за їх попитом. Разом з тим попит на інші олії рослинного походження лише продовжать зростати, що призведе до подорожчання соняшникової олії. Інформацією ділиться AgroNews.

Фахівці відзначають, що вартість пальмової олії залишається на високому рівні та це буде підтримувати високі ціни на соєву та соняшникову олії.

Незважаючи на те, що в Україні відзначається відмінний урожай соняшнику, ціни на нього не знизилися, а навпаки лише збільшилися. Це пов'язано з тим, що через погодні умови сезон збору врожаю трохи затримався, та й самі аграрії не поспішають збувати продукт, чекаючи підвищень цін на нього.

Це все призвело до того, що закупівельна ціна на соняшник зросла з 15 000 гривень за тонну до 20 000 гривень за тонну.

Відзначається, що минулого тижня закупівельна вартість соняшнику досягла 18 300-19 000 грн/тон, що демонструє невелике зниження. А в цілому попит на насіння залишається на високому рівні, в результаті чого ціна на соняшникову олію не буде знижуватися, а буде лише рости.

Популярні статті зараз

В Україні впали гуртові ціни на картоплю, коли шукати в магазинах дешевий овоч

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

За останні місяці вартість соняшникової олії зросла на 4% і тепер один літр олії обходиться українцям в 66,64 гривні та й це не межа. Фахівці запевняють, що в листопаді рослинна олія буде лише дорожчати та досягне 75 гривень за літр.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні дорожчає м'ясо яловичини та ціна досягла 400 гривень за кілограм, названа причина подорожчання.

Також повідомляв Новинар про зростання цін на цукор і що його вартість може досягти 40 гривень за кіло.

Ще писав Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування, в тому числі та на цибулю, вартість якого досягла величезних висот.