В Україні 9 листопада прогнозується значне похолодання та дощі

По всій території України 9 листопада прогнозується холодна, похмура погода, а в деяких регіонах країни варто очікувати навіть злив. Про те, якою сьогодні буде погода, детально розповіли синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, в північних регіонах країни 9 листопада прогнозується похмура і сира погода, проте опадів не прогнозується. Вдень стовпчики термометрів будуть триматися досить-таки низько, тому вище +4 градусники в цей день не покажуть. Також холодно і мерзлякувато буде і вночі, оскільки на градусниках жителі цих регіонів побачать від +2 до +4 градусів.

Що стосується південних областей України, то там 9 листопада прогнозуються дощі та значне похолодання. Вдень градусники максимум піднімуться до позначки + 8. Проте вже вночі опустяться до + 5 градусів.

У західних регіонах країни в цей день погода буде похмурою з короткочасними проясненнями. Температура повітря вдень коливатиметься від + 2 до + 6 градусів. Однак вночі прогнозується не тільки значне зниження температури повітря, а й заморозки, тому стовпчики термометрів опустяться до позначки 0 градусів, а піднімуться вище нуля максимум до +3.

У східних регіонах України 9 числа прогнозується така ж сира і холодна погода. Але крім похмурого неба, очікуються ще й дощі. Вдень стовпчики термометрів коливатимуться в діапазоні від + 7 до + 9 градусів. Але вже вночі температура повітря знизиться до + 5 градусів.

Популярні статті зараз

Vodafone, lifecell та Київстар: українців попередили, хто залишиться без мобільного зв'язку

Залишився один день: 800 грн доплати до пенсії, що говорять у ПФУ

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Все новости

У центральних областях країни, а також у столиці 9 листопада прогнозується холодна, сира і похмура погода, проте опадів, як таких, не передбачається. Вдень стовпчики термометрів максимум піднімуться до позначки в + 4 градуси. Але вже вночі опустяться до 0. Місцями градусники покажуть + 2.

У таку сиру і холодну погоду одягатися потрібно тепліше, а також не забувати прихопити з собою парасольки.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні дорожчає м'ясо, яловичина  в ціні досягла 400 гривень за кілограм, названа причина подорожчання.

Також повідомляв Новинар про зростання цін на цукор і що його вартість може досягти 40 гривень за кіло.

Ще писав Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні харчові продукти, в тому числі й на цибулю, вартість якого досягла величезних висот.