Стало відомо чому курс валют може побити річний рекорд

Через локдауни, а також зменшення обсягів імпорту та експортних високих виторгів, в Україні може значно впасти у вартості долар. Тобто, вже з середини листопада його курс досягне рекордно низької позначки в цьому році, а точніше 26 гривень за один долар. Крім того, за словами всіх аналітиків, його вартість ще знизиться на 15-20 копійок. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі obozrevatel.

Так от, вже з 5 листопада курс американської валюти досяг рекордно низької позначки, а точніше 26,15 гривні за долар. Однак і це ще не все, оскільки до середини місяця він цілком можливо ще знизиться до психологічно важливої позначки. Крім того, як повідомив Андрій Шевчишин, який є керівником відділу аналітики, що учасники валютного ринку прекрасно розуміють те, що гривня неминуче тільки буде зміцнюватися.

А оскільки банки безпосередньо продавали валюту на ринку, то це і призвело до того, що пропозиція перевищила попит значно, внаслідок чого, долар і почав знижуватися впевнено.

Так от, якщо те, що "Укренерго" вже продав 180 мільйонів доларів, що і призвело до значного зниження курсу, а саме на 15 копійок, то якщо продадуть іншу частину вторгованої американської валюти, то його курс ще знизиться і складе вже менше 26 гривень за долар.

Крім того, аналітик Андрій Гойлов підкреслив, що за 10 місяців поточного року в Україні експорт склав 54,59 мільярда доларів, а це вже на 14,87% більше, ніж було в аналогічний період минулого року. Що стосується трудових мігрантів, то вони в Україну перерахували, за відомостями Нацбанку, починаючи з січня поточного року і по вересень 10,33 мільярда доларів. Тобто, зростання, у порівнянні з минулим роком, склало 19,2%.

Популярні статті зараз

Податковий спецназ. Як будуть відстежувати дорогі покупки українців

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

А ось, за словами старшого аналітика Вадима Іосуба, то вже в найближчий тиждень очікується незначне зниження курсу американської валюти до гривні. Він заявив, що долар на міжбанку через тиждень буде торгуватися поблизу 26,05 гривень. Що стосується готівкового долара в банках, то торгуватися він буде по 26,0/26,2 гривні.

Важливо підкреслити, що чим дешевше валюта, то тим нижче ціни не тільки на імпортні продукти, але і на енергоресурси, а також на вторинному ринку нерухомості авто.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українці в майбутньому можуть зіткнутися з віяловими відключеннями електроенергії, у зв'язку з припиненням постачання вугілля з Росії.

Також повідомляв Новинар, що споживачі блакитного палива переплачують величезні суми в результаті підвищення абонплати.

Ще писав Новинар, що в Україні наступного року можуть піднятися ціни на електроенергію, стало відомо до чого готується.