Українцям розповіли, що їх чекає якщо в країні не буде вакциновано хоча б 75% громадян

Колишній міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила про те, що в Україні карантинні обмеження, а також масочний режим можуть скасувати лише тоді, коли кількість повністю вакцинованих українців досягне понад 75%. Поділилася вона цим в ефірі телеканалу "Україна 24".

За її словами, введення "червоних" карантинних зон в Україні прискорили процес вакцинації, оскільки до цього, багато українців не поспішали робити щеплення від коронавірусу, постійно вагаючись і не наважуючись зробити це. Однак є багато питань щодо того, що такий високий рівень вакцинованих, а саме майже 300 тисяч, зберігатиметься і надалі.

Адже в деяких містах, вже через більш як три тижні, можуть почати скасовувати "червону" карантинну зону, що і послужить для більшості українців сигналом про те, що можна розслабитися і вже не поспішати вакцинуватися. Однак таке припущення громадян буде не вірним, оскільки хорошого в цьому абсолютно нічого немає, тому, що зниження числа вакцинованих тільки продовжує карантин.

Скалецька підкреслила, що вона б дуже хотіла, щоб українці поставилися до процесу вакцинації дуже серйозно і зробили щеплення, адже карантинні обмеження в Україні зникнуть тільки тоді, коли більше 75% громадян будуть вакциновані повністю. Це означає, що лише тоді більше не буде масочного режиму і суворих карантинних обмежень, оскільки їх почнуть скасовувати.

А ось якщо вакцинація спаде, так і не досягнувши потрібного результату, тобто не буде повністю вакциновано 75% українців, то карантин з "червоними" зонами та суворими обмеженнями триватиме ще років так на 4, якщо не більше. Тому тут важливо розуміти самим громадянам України те, що лише високий рівень вакцинації допоможе нам усім забути про ці обмеження і масочний режим.

Популярні статті зараз

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Не можна давати в борг 5 грудня – велике церковне свято, що заборонено

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українці в майбутньому можуть зіткнутися з віяловими відключеннями електроенергії, у зв'язку з припиненням поставок вугілля з Росії.

Також повідомляв Новинар, що споживачі блакитного палива переплачують величезні суми в результаті підвищення абонплати.

Ще писав Новинар, що в Україні наступного року можуть піднятися ціни на електроенергію, стало відомо до чого готується.