Українцям розповіли, кому зі споживачів вдвічі знизили тариф і що потрібно робити, щоб не платити більше

Як стало відомо нещодавно, що Уряд для сотень тисяч українців знизив ціну на газ вдвічі. Тому, відтепер вони замість 16 гривень за метр кубічний, платити вони будуть по 7,96 гривні за куб. Однак обмежений термін дії такого тарифу буде 2 місяцями. А ось якщо українці, по вичерпанню терміну, не скористаються шансом продовжити та закріпити за собою даний тариф, то їм знову доведеться платити чималі гроші за блакитне паливо. До того ж виявитися попередній тариф на газ може ще дорожче, ніж було до цього. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на сайті уряду.

Стосується це побутових споживачів блакитного палива, які потрапили на обслуговування до постачальника останньої надії. Відзначається, що налічується на сьогодні в Україні близько 600 тисяч українців, які залишилися без свого постачальника блакитного палива, з якими ті раніше укладали договори.

Їх постачальники, з якихось причин не витримали на ринку конкуренції, тому і, як то кажуть, "зійшли з дистанції". У зв'язку з цим, їх споживачі, щоб не залишитися без блакитного палива, були прибудовані до постачальника останньої надії. А ось є цим постачальником останнє надії - "Нафтогаз".

Однак блакитне паливо у постачальника останньої надії виявилося майже за ринковими цінами, та й до того ж збільшувалося у вартості з кожним місяцем. Виходячи з цього, користувачі, які отримували блакитне паливо у кампанії "Нафтогаз", змушені були, як і у постачальника останньої надії, платити значно дорожче, ніж його законні клієнти у яких з кампанією є договір про постачання блакитного палива за фіксованим річним тарифом.

Саме тому в Кабміні й прийняли рішення про те, щоб знизити цим споживачам газу тариф на такий же, як платять його законні користувачі.

Популярні статті зараз

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Все новости

Тому, відтепер, оплачувати вони будуть спожитий газ за ціною 7,96 гривні за метр кубічний, але не по 16, як це було до цього. Крім того, постачати газ їм за таким тарифом будуть лише протягом 2 місяців, тому протягом даного періоду користувачі повинні визначитися з постачальником, з яким укладуть договір. Якщо ж вони не зроблять цього, то знову платитимуть по 16 гривень за куб.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українці в майбутньому можуть зіткнутися з віяловими відключеннями електроенергії, у зв'язку з припиненням поставок вугілля з Росії.

Також повідомляв Новинар, що споживачі блакитного палива переплачують величезні суми в результаті підвищення абонплати.

Ще писав Новинар, що в Україні наступного року можуть піднятися ціни на електроенергію, стало відомо до чого готується.