Кому доведеться доплачувати за опалення за минулі роки

В Україні громадянам стали приходити квитанції за опалення, в яких вказано перерахунок за минулі роки. У деяких українців вказана переплата, а ось деяким споживачам доведеться доплатити. Інформацією ділиться Tiger News.

Фахівець зазначає, що після того, як проведуть перерахунок, не виключені як недоплати, так і переплати. Підприємства, що постачають тепло, підраховують скільки гігакалорій поставлено в будинок.

Є будинки, в яких встановлено квартирний лічильник теплової енергії, а є і ті, у яких такий лічильник відсутній. Однак на кожного квартиранта багатоквартирного будинку проводиться розрахунок вартості тепла за місця загального користування і його власну опалювальну житлоплощу.

У тих будинках, де встановлені лічильники теплової енергії, проводити розрахунок набагато простіше і легше, ніж в тих будинках де вони відсутні. Алгоритм по якому проводиться розподіл між споживачами, був затверджений ще у 2018 році.

Постачальники тепла зробили перерахунок, де враховували, що поставляли в будинки теплову енергію, але недоотримали фінанси в повному обсязі, у зв'язку з чим деяким громадянам доведеться доплатити за це.

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Все новости

Але є і ті випадки, коли в платіжках буде вказана менша сума.

Варто відзначити, що у громадян є одна законна причина, по якій вони можуть вимагати перерахунку — це запізнілий опалювальний сезон, який стартував пізніше. Однак домогтися перерахунку в такому випадку дуже складно.

Відповідно до закону українці можуть викликати комісію в тому випадку, якщо батареї не гріють. Однак постачальники хитрують і перед комісією подають тепло в будинки.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українські фермери скорочують виробництво свинини, в результаті чого ціни на м'ясо будуть космічними.

Також повідомляв Новинар, що українці сильно переплачують за блакитне паливо у зв'язку з підвищенням абонплати.

Ще писав Новинар, що фахівці повідомили про ціни на соняшникову олію, які будуть взимку.