Через кілька тижнів виплати деяким пенсіонерам збільшать на 800 гривень

У нашій країні з першого грудня очікується перерахунок максимальної та мінімальної пенсійних виплат. Разом з тим збільшать і гарантований розмір виплат тим громадянам, які виконали ряд вимог. Найбільше збільшення складе 800 гривень. Інформацією ділиться Обозреватель.

Українські пенсіонери перебувають за межею бідності та після оплати всіх житлово-комунальних платежів їм ледь вистачає коштів зводити кінці з кінцями. Пенсіонери завжди з нетерпінням очікують підвищення та індексації своїх виплат.

Згідно з інформацією, з першого грудня відбудеться перерахунок пенсій, згідно із затвердженим бюджетом Пенсійного фонду. Перерахунок пройде у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати. Відзначається, що в нашій країні мінімальний розмір пенсійних виплат не може бути менше прожиткового мінімуму.

Таким чином, розмір мінімальної пенсії з 1 854 гривень зросте до 1 934 гривень, а максимальна пенсія з 18 540 гривень збільшитися до 19 340 гривень. За стаж понад норму, за кожен перероблений рік замість 18,54 гривні платитимуть 19,34 гривні.

Гарантовані пенсійні виплати громадянам похилого віку, які переступили віковий рубіж 65 років, отримуватимуть 2 600 гривень замість 2 400.

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Таким чином, пенсійні виплати розмір яких буде на 800 гривень більше, зможуть отримати пенсіонери, які сьогодні отримують максимальні пенсії. У дану категорію потрапляють громадяни, які вийшли на заслужений відпочинок за особливими правилами або ж свого часу отримували зарплати, розмір яких був вище середнього.

А ось українці, які отримують мінімальні пенсійні виплати можуть розраховувати на надбавку в розмірі 80 гривень, таким чином замість 1 854 гривень з грудня вони отримуватимуть 1 934 гривень.

Нещодавно розповідав Новинар, що українців попередили про великі штрафи за порушення правил працевлаштування.

Також повідомляв Новинар, що у деякої категорії пенсіонерів зростуть пенсії про 20 000 гривень.

Ще писав Новинар, що в Україні проводитимуть індексація по-новому.