Що відомо про причину падіння американської валюти

З понеділка, 8 листопада, курс американської валюти опустився до рекордно низької позначки, якої не було в Україні протягом 1,5 років. Новий курс долара тепер становить 26,1 гривні. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі obozrevatel.

Важливо підкреслити, що настільки низького курсу американської валюти не було з 18 березня минулого року, тобто протягом 1,5 років.

Крім того, нинішньої осені долар взагалі поводиться непередбачувано, незважаючи на прогнози фахівців. Адже влітку американській валюті пророкували стійке зростання на осінь, але цього так і не сталося. Тому долар і скочується вниз, намагаючись зберегти за собою з останніх сил реноме "твердої валюти".

Але, на жаль, під впливом несприятливих зовнішніх факторів, репутація американської валюти тріщить по швах. Цього ж разу долар впав через кампанію Укренерго. Оскільки продала вона єврооблігації на суму в 825 мільйонів доларів, після чого почала обмінювати на гривні ці гроші. Звичайно ж, такий стрибок пропозиції на валютному ринку й обвалив в черговий раз долар, змусивши знецінюватися його.

Також на зниження курсу американської валюти впливають і інші, більш стабільні фактори, наприклад: збільшення грошової маси, яку в Україну пересилають із закордону заробітчани.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Все новости

Так от, аналітик Андрій Гойлов повідомив, що експортна виручка українського бізнесу за 10 місяців поточного року, склала 54,59 мільярда доларів, тобто, це на 14,87% більше, ніж було в цей період минулого року. Що стосується заробітчан, то вони за 9 місяців в Україну перерахували 10,33 мільярда доларів, тобто, перевищило це на 19,2% торішній показник за аналогічний період.

Тому на сьогодні немає, поки що, ніяких видимих причин для зростання американської валюти не спостерігається. Крім того, цілком можливо, що курс і далі буде знижуватися.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що з першого листопада набули чинності нові зміни в правилах дорожнього руху, про що потрібно знати.

Також повідомляв Новинар, що в Україні мають намір повернути обов'язковий техогляд, який можуть не пройти деякі автомобілі.

Ще писав Новинар, що АвтоЗАЗ взявся за розробку міського автобуса, який з легкістю стане конкурентом білоруському МАЗу.