Українські супермаркети продемонстрували ціни на популярні крупи

З приходом листопада ціни на популярні крупи різко зметнули вгору. Свої ціни надали популярні супермаркети Ашан, Metro, Novus і Varus і показали як підвищилися ціни на гречку і рис. Інформацією ділиться Хвиля.

В Україні стрімко дорожчають популярні продукти харчування, а фахівці запевняють, що цінники на деякі продукти так і залишаться високими. Згідно з інформацією, в жовтні середня ціна на гречку становила 45,28 гривні за кіло, а з приходом листопада ціна вже досягла 48,67 гривні. При цьому в деяких супермаркетах вартість досягає 53 гривень.

В Ашані ціна на гречку встановлена на рівні 49,47 гривні, в Metro — 45,20 гривні, в Novus — 46,09 гривні та в Varus ціна становить 53,90 грн.

Якщо зіставити ціни, то головне подорожчання відбулося зі стартом пандемії у квітні минулого року, коли за кілограм гречки українці віддавали від 33 гривень. Тоді вартість піднялася до 42 гривень. У серпні гречка "просіла" до 42,92 грн і ось чергове подорожчання припадає на вересень-жовтень і продовжує дорожчати.

Що ж стосується рису, то його вартість також зростає. У жовтні кілограм рису можна було купити за 36,91 гривні, а кіло круглого — 39,87 гривні в середньому, то вже в перший тиждень листопада середня вартість зросла до 38,37 гривні та 40,82 гривні на круглий рис. А ціна на пропарений рис, залишилася практично незмінною.

Популярні статті зараз

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців попередили про стрімке зростання цін на цукор і що вартість може досягнути 40 гривень за кіло.

Також повідомляв Новинар, що фахівці розповіли, що буде з цінами на соняшникову олію і з чим це пов'язано, здешевлення очікувати не варто.

Ще писав Новинар, що в Україні майже в півтора раза зросла ціна на популярну кашу, тепер доведеться платити набагато більше.