З першого січня 2022 року мінімальна пенсія деякої категорії громадян зросте до 7 800 гривень

Вже не перший рік на території України триває війна, яка забирає безліч людських життів. Багато сімей залишаються без годувальника, діти без батька, а дружини - без чоловіків. В уряді зазначають, що вони просто зобов'язані подбати про людей, рідні які загинули, захищаючи суверенітет нашої країни та її незалежність. Інформація була розміщена на офіційному сайті Верховної Ради.

Згідно з інформацією, на позачерговому засіданні Верховної Ради, яке відбулося 11 листопада, було прийнято рішення підвищити розмір мінімальних пенсійних виплат з першого січня наступного року.

Таким чином розмір пенсій становитиме 7 800 гривень кожному з непрацездатних батьків, дружині або чоловікові захисників, які загинули в зоні проведення АТО/ООС.

На підвищення пенсійних виплат в нашій країні можуть розраховувати близько двох тисяч людей, чиї рідні загинули захищаючи нашу країну і зберігаючи мир і спокій жителів. Адресна допомога до пенсійних виплат надаватиметься незалежно від того, чи отримують такі виплати інші члени сім'ї. Про це зазначив прем'єр-міністр.

Варто нагадати, що з першого грудня українські пенсіонери можуть розраховувати на перерахунок своїх виплат. Розмір пенсійних виплат зросте у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму та підвищенням розміру мінімальної заробітної плати.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Таким чином пенсіонери, які отримують максимальні пенсії отримуватимуть на 8020 гривень більше, а от одержувачі мінімальних виплат зможуть отримати лише на 80 гривень більше.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні зростуть пенсійні виплати до 20 000 гривень, хто опинився в категорії щасливчиків.

Також повідомляв Новинар, що Кабінет Міністрів змінив правила нарахування допомоги від держави на оплату житлово-комунальних послуг, хто може залишитися без субсидій.

Ще писав Новинар, що в нашій країні змінилися правила індексації пенсійних виплат, що потрібно знати.