В Україні стрімко зростають ціни на популярний овоч

У нашій країні з кожним днем дорожчають популярні продукти харчування. М'ясо, крупи, соняшникова олія дорожчають на очах. Щорічно саме в цей період стартує сезон підготовки до зими та люди починають скуповувати різноманітні овочі, яких на ринках в достатній кількості. Про подорожчання популярного овочу розповідає GSMinfo.

Жодне блюдо неможливо уявити без смачного і корисного овочу — цибулі. Він повинен бути в кожному будинку. Щорічно з цибулею спостерігається одна і та ж ситуація. З початку ціна на нього не висока, проте в один момент його вартість починає стрімко зростати, і до зими він коштує вже у два рази більше.

Саме в такі моменти деякі українці радіють, що встигли зробити запаси цибулі та купити його за демократичною ціною. А ті, хто ще не встиг купити даний овоч, потрібно поспішити, адже ціна на нього стрімко зростає.

Вже на цьому тижні на ринках і в супермаркетах відзначалося невелике подорожчання даного продукту. Якщо, а минулого тижня ще можна було знайти дрібні сорти цибулі за ціною 4 гривні, то вже на зараз Ціна досягла 6 гривень за кілограм.

Середні сорти минулого тижня обходилися українцям в межах 9-10 гривень за кіло, то зараз цибуля такого сорту досяг 12-13 гривень. Принаймні такі цінники відзначаються в супермаркетах.

Популярні статті зараз

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Варто нагадати, що минулої зими вартість цибулі становила 40 гривень за один кілограм, тому можна купити пару Десяткою кілограм вже зараз, поки ціна не досягла рекордних позначок.

Всупереч тому, що в нашій країні в цьому році зафіксований відмінний урожай овочів, ціни на них залишаються такими ж високими й вони вищі, ніж були минулого року. Значно зросли в ціні крупи - гречка і рис і їх вартість лише зростатиме.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям повідомили, що буде з цінами на соняшникову олію.

Також повідомляв Новинар, що ціна на цукор продовжує зростати і може досягти позначки 40 гривень за кілограм.

Ще писав Новинар, що в Україні майже в півтора раза подорожчала популярна крупа.