В'їзд до Білорусі з 1 вересня можливий тільки за закордонним паспортом. З цієї дати набирає чинності відповідна постанова Кабінету міністрів.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Тому запрацює новий порядок виїзду, який дозволить поліпшити захист українських громадян, оскільки в разі втрати за кордоном внутрішнього паспорта ідентифікація громадян України зарубіжними установами є тривалою і складною, на відміну від оперативних процедур документування подорожуючих у разі втрати закордонних паспортів", – сказано в повідомленні.

В Держприкордонслужбі прогнозують істотне скорочення часу проходження прикордонного контролю громадян, оскільки інформація з закордонних паспортів зчитується автоматичними рідерами.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

У відомстві очікують, що нововведення також дозволить поліпшити ситуацію із запобіганням випадків використання підробок паспорта громадянина України у формі книжечки. Так, за перших сім місяців 2020 року прикордонники виявили понад 300 підроблених паспортних документів, понад два десятків чужих і понад 1300 недійсних.

У Держприкордонслужбі нагадали, що громадяни України, які проживають у прикордонних районах України, зможуть і надалі керуватися чинним режимом поїздок до Білорусі в місцевих пунктах пропуску за внутрішніми паспортами та свідоцтвами про народження (для осіб віком до 18 років) відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь Про порядок перетину білорусько-українського державного кордону громадянами, які проживають у прикордонних районах, від 12 грудня 1998 року.

Раніше ми повідомляли, що у "Слузі народу" звернулися до Лукашенка: чекає доля Януковича

Нагадаємо також, Лукашенко заявив про військових на кордоні Білорусі: реакція НАТО