У платіжках за блакитне паливо з'явитися ще один рядок, за що ще платитимуть українці

В Україні тариф на блакитне паливо буде тепер залежати від якості газу, а в платіжках буде вказана кількість використаної теплової енергії. Тепер же в платіжках буде додатково вказуватися обсяг використаної теплової енергії в перерахунку на кіловат-години. Інформацією ділиться Міністерство енергетики.

Варто відзначити, що і тариф на блакитне паливо для споживачів буде залежати від показників його якості. Дані зміни набудуть чинності після того, як другого листопада поточного року народні обранці ухвалили закон, в якому йдеться про розрахунок обсягів газу в одиницях енергії.

Мета нового законопроєкту полягає в тому, що вартість блакитного палива буде залежати від його якості. Зазначається, що новий закон посприяє приведенню параметрів газу на внутрішньому ринку за європейськими стандартами, що прискорить інтеграцію ринків газу.

Нагадаємо, ще в жовтні деякі громадяни отримали платіжки, в яких були завищені тарифи на блакитне паливо. Відзначається, що одній українці прийшла квитанція з сумою боргу близько двох тисяч гривень. Можна припустити, що дана сума виникла у зв'язку з перерахунком.

На завищені ціни скаржилися багато українців і виявилося, що зайві кошти змушені платити споживачі з багатьох міст України.

Популярні статті зараз

В Україні хочуть заборонити наймати на роботу ФОПів: податкова назвала причину

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили, чи буде компанія "Нафтогаз" продавати блакитне паливо простим споживачам і скільки доведеться платити.

Також повідомляв Новинар, що з першого грудня заробітні плати українських вчителів зростуть на 8,4% і досягне позначки 10 000 гривень.

Ще писав Новинар, що в Держспоживслужбі назвали масло, яке є фальсифікатом і від вживання якого краще і зовсім відмовитися.