Свята, прикмети, заборони та іменини 6 грудня поточного року

В день 6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил, який був затверджений ще в 1993 році. У 1991 році, коли наша країна здобула незалежність, Верховна Рада в короткі терміни прийняла ряд законів щодо військової області. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в день 6 грудня шанують пам'ять святого Митрофана, а католики шанують пам'ять святого Миколая, який вважається покровителем подорожуючих і дітей.

У народі цей день проводили у веселощі. Вони гуляли, співали пісні, грали та готували разом пироги та пили пиво. Веселощі було викликано тим, що остаточно був встановлений санний шлях.

Матері в день 6 грудня готували своїми синам, які збиралися в армію, особливі обереги. Тканину заговорювали та вшивали в одяг сина, а коли з'являлася форма, то цю тканину потрібно вшити в комір.

Народні прикмети 6 грудня

Популярні статті зараз

Чоловіки обімліли: Тіна Кароль приспустила декольте - зовсім про білизну забула

3000 мінімальна пенсія: Кабмін визначив, хто отримає такі виплати

Без трусів в одних прозорих колготах: Тіна Кароль спантеличила фанатів відвертим образом

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости
  • якщо місяць ясні, то взимку будуть хуртовини;

  • якщо хмари низькі, то скоро похолодає;

  • якщо навколо Місяця видніються кола рожеві або тьмяні, то скоро настануть сильні морози;

  • якщо хмари зібралися разом, то приготуйтеся до негоди.

У день 6 грудня не бажано фарбувати волосся або їх обрізати — зміна образу може бути невдалою. Заборонено було довго дивитися в дзеркало - можна позбутися своєї краси. Не варто лаятися сваритися і зустрічатися з ворогами. Краще не ходити в лазню і не працювати якщо є така можливість.

6 грудня свої іменини святкують Микола, Омелян і Юрій.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини, які відзначають 5 грудня, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар про свята, прикмети, традиції і Дні ангела 4 грудня поточного року від чого краще утриматися в цей день.

Ще писав Новинар коли наступного року православні та католики відзначатимуть свято Світлого Христового Воскресіння-Великдень.