Фахівці розповіли, якою буде нинішня зима в Україні

Як розповіли синоптики, що перший місяць зими, тобто Грудень, буде відносно теплим і з невеликою кількістю снігу, проте вже в січні все зміниться. Більш того, за прогнозами фахівців середина зими все ж буде дуже холодною, а морози в цей період прогнозуються так і взагалі аж до -30 градусів. Що стосується відлиги, то вона почнеться вже з другої половини січня і продовжиться не тільки до лютого, а й протягом усього третього місяця зими теж буде з "плюсова" температура, пише "УНІАН".

Отже, як розповів народний синоптик Володимир Деркач, що після відносно теплого грудня, в Україну все ж прийде значне похолодання з морозами до -30 градусів. Очікується таке похолодання вже в січні та лютому. Однак, якщо порівнювати цю зиму з тими, які були років 40 Тому, то нинішня прогнозується з короткочасними морозами.

А ось кліматолог Віра Балабух зазначила, що Грудень в Україні може бути приблизно в середньому на 1-2 градуси тепліше, ніж це було в період з 1993 по 2016 роки. А що стосується січня і Лютого, то вони в середньому тепліше на 2-3 градуси. Крім того, згідно з прогнозом кліматолога, то Січень з другої половини, і весь лютий не будуть дуже холодними, а навпаки – аномально теплими. Це пов'язано в першу чергу зі зміною циркуляції атмосфери.

Зумовлює низькі температури взимку Сибірський антициклон, тобто, коли він заходить на територію України, то опускається температура повітря до -30, а то й-35-40 градусів. Кліматолог зазначила, що цієї зими нашу країну якраз таки накриє антициклон, який сформований над Туреччиною і Балканами, оскільки тепле і сухе повітря направляється саме звідти. Більш того сонячних днів нинішньої зими через це і прогнозується задосить.

Однак ще віра Балабух підкреслила, що також прогнозується в січні кілька холодних днів з температурою повітря в -20 градусів. Але, незважаючи на це, в інші дні зими стовпчики термометрів будуть коливатися в діапазоні від 0 і до -10 градусів.

Популярні статті зараз

Засмагати можна буде з червня: синоптики прогнозують фантастичне літо 2022

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в платіжках за блакитне паливо з'явиться ще один рядок, за що будемо ще платити.

Також повідомляв Новинар, що в Україні знизилися оптові ціни на картоплю, але в супермаркетах ціна залишиться колишньою.

Ще писав Новинар, що після новорічних свят за буханець хліба доведеться заплатити 40 гривень і більше.