Уряд вніс зміни в карантинні обмеження, що зміниться та для кого

Ще 24 листопада Кабмін вніс зміни в постанову і таким чином посилив карантинні обмеження, переважно для невакцинованих громадян. Про це говориться на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко зазначає, що в першу чергу дані зміни торкнутися тих регіонів, які знаходяться в «жовтій» зоні карантину. Згідно з новою постановою, в громадських місцях зможуть перебувати лише ті громадяни, які отримали хоча б одну вакцину від коронавірусної інфекції або ж мають негативний результат, або ж сертифікат про одужання.

Дані зміни стосуються і всіх співробітників. Рішення було прийнято для того, щоб знизити навантаження на лікарів і медичну систему, адже на лікарняні ліжка часто потрапляють лише ті громадяни, які не отримали повний курс вакцинації.

Міністр зазначив, що нововведення набудуть чинності 6 грудня поточного року. Згідно з новими правилами, в "жовтій" зоні карантину буде заборонено:

Для зеленого рівня також були введені деякі обмеження. Тепер будуть заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у міському та внутрішньообласному громадському транспорті, у кількості понад 50% місць.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили хто може розраховувати на тисячу гривень від президента за вакцинацію.

Також повідомляв Новинар, що набирають чинності нові карантинні обмеження, що потрібно знати українцям.

Ще писав Новинар, хто з українських пенсіонерів може розраховувати на підвищені виплати вже в грудні.