В Україні ввели податок на "Google", хто і за що буде тепер платити

В Україні стягувати 20% ПДВ будуть з усіх фізичних осіб — самозайнятих українців, індивідуальних підприємців, які не є платниками ПДВ. Інформацією ділиться Фокус.

Команда Google Payments повідомляє що незабаром популярна компанія Google встановить ПДВ, який складе 20% на цифрові послуги. Дані заходи спрямовані на те, щоб відповідати всім вимогам законодавства України та вони набудуть чинності з першого січня наступного року. Таким чином, YouTube Premium і Drive, програми та ігри з Play Маркет будуть обходитися на 20% дорожче.

У повідомленні йдеться про те, що податок у розмірі 20% будуть платити всі фізичні особи, які не є платниками ПДВ. Якщо ж їх податковий статус  "Приватний підприємець" і вони займаються розміщенням або купівлею реклами і є платниками ПДВ, то в налаштуваннях аккаунту, потрібно це вказати.

Для того, щоб простежити за сумою ПДВ можна зайти в розділ «транзакції» або «підсумок» натиснувши на значок гайкового ключа і натиснути на оплату.

Відзначається, що нововведення торкнуться і юридичних осіб, які володіють «комерційним» аккаунтом і використовують його в даній сфері. Таким особам нічого робити не потрібно, адже згідно з постановою, вони самостійно обчислюють і перераховують суму податку згідно з податковими законами.

Популярні статті зараз

Морози почнуть відступати: Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні 20 січня

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Також в компанії відзначають, що можуть відповісти на виниклі питання, для цього потрібно лише звернутися до податкового консультанта.

Варто нагадати, що сплачувати податок не будуть українські компанії, навчальні заклади та освітні сайти, а «розпізнавання» одержувача електронних послуг буде проходити за місцем знаходження провайдера, мобільним кодом сім-карти, банківськими реквізитами та IP-адресою.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що деякі тарифні плани від мобільної компанії "Київстар" зростуть.

Також повідомляв Новинар, що в Україні створять податковий "спецназ", який перевірятиме дорогі покупки громадян.

Ще писав Новинар, що експерти розповіли про долю американської валюти до кінця року.