Фахівці розповіли в яких областях країни прогнозується погіршення погодних умов

Як розповіли синоптики, що 10 грудня в Україні прогнозується холодна, сира і дощова погода. Більш того, опади у вигляді мокрого снігу варто очікувати в більшій частині країни. Детально про прогноз на 10 грудня, стало відомо з інформації, опублікованої на сайті Укргідрометцентру.

Отже, 10 грудня похмуро, сиро, холодно і з опадами у вигляді дощів прогнозується в північних регіонах країни. Температура повітря вдень при цьому складе від + 5 до + 7 градусів. Проте вже вночі прогнозується похолодання і зниження температур до +1 градуса.

Щодо погоди 10 грудня в столиці, а також в центральних областях України, то там теж буде сиро і холодно. Крім того, протягом усього дня буде дощити, а градусники при цьому покажуть до +7 максимум. Вночі температура повітря знизиться до + 2, а місцями до -1 градуса.

У південних регіонах країни в цей день теж буде похмуро і з короткочасними дощами. Вдень градусники піднімуться до + 12, а вночі температура повітря знизиться до +5 градусів.

Холодно і сиро прогнозується 10 грудня і в західних областях України. Більш того, там крім дощу варто ще й очікувати снігопадів. Вдень градусники покажуть + 2, місцями максимум піднімуться до +7 градусів. Вночі ж навпаки, прогнозується зниження температури повітря до -3 градусів.

Популярні статті зараз

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

3000 мінімальна пенсія: Кабмін визначив, хто отримає такі виплати

Не можна працювати ввечері, щоб не накликати біду: велике свято 16 січня, заборони та прикмети

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Все новости

На сході України 10 грудня опадів, як таких не прогнозується, проте погода протягом усього дня буде похмурою. Стовпчики термометрів в середньому вдень піднімуться до + 7 градусів, а вночі опустяться до +2 градусів.

Нещодавно розповідав Новинар, що у ПФУ дали формулу розрахунку пенсії та стаж не головне.

Також повідомляв Новинар, що з 10 грудня українців штрафуватимуть, стало відомо за що.

Ще писав Новинар, що державні банки будуть продавати приватним особам.