Якою буде погода в Україні 11 грудня

У більшості областей України 11 грудня прогнозується ясна і відносно тепла погода. Більш того, також українців здивує ще й несподівані +14 градусів у грудні. Про те, якою точно буде погода в цей день, і де пригріє сонечко, розповіли синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, що стосується погоди в північних регіонах країни, то там 11 грудня буде похмуро, сиро і холодно. Більш того, також прогнозуються ще й опади у вигляді дощів. Вдень градусники покажуть до + 8 максимум, а вночі температура повітря знизиться всього лише до +3 градусів.

Щодо погоди в столиці та в центральних областях, то 11 числа синоптики прогнозують там таку ж похмуру і сиру погоду, як і в північних регіонах України. Денна температура в цей день не перевищить + 8, а вночі варто очікувати температурного зниження до +3 градусів.

У південних регіонах України 11 грудня домінуватиме сонячна погода з короткочасною хмарністю. Опадів, як таких, не прогнозується. Вдень градусники піднімуться до + 14, що вже дуже здивує українців таким теплим днем у грудні. Однак вже вночі все стане на свої місця, оскільки градусники опустяться до +3.

Сонячно і без опадів 11 грудня буде в західних областях України. Там синоптики обіцяють гарну погоду протягом усього дня з температурою повітря від +2 до +8 градусів. Вночі прогнозується невеликий "мінус", тобто на градусниках можна буде побачити до -1.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

На сході України 11 числа теж ясно і без опадів. Погода порадує українців погожим днем з температурою повітря від +9 до +11 градусів. Однак вночі градусники опустяться до + 1.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та традиції дня 8 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар про заборони, іменини та народні прикмети 7 грудня поточного року.

Ще писав Новинар, коли українці наступного року святкуватимуть Великдень.