Синоптики розповіли про те, що відбуватиметься з погодою на території України на вихідних, 11 і 12 грудня. За словами метеорологів, на вулиці почне налагоджуватися, а невеликі опади у вигляді дощів можливі лише в деяких регіонах країни.

Про це повідомляє uafinance з посиланням на  Укргідрометцентр.

Останні дні на території України лютує спекотна негода, яка порушує всі плани. За вікном українці спостерігають дощі і вітри, тумани і сніг, а на термометрах ночами, особливо, можна побачити досить низьку температуру повітря.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Все новости
 
Погода в Україні 11 грудня
 

Але вихідні, 11 і 12 грудня, стануть для українців досить непоганими по погоді. Синоптики повідомили про те, що ситуація за вікном почне ставати кращою. За словами метеорологів, практично по всій території країни не буде опадів.

Невеликі опади у вигляді дощу можливі тільки в північній частині країни, а також у Вінницькій та Черкаській областях України. Що стосується температурних показників, то вихідні стануть для українських громадян досить теплими.

 
Погода в Україні 12 грудня

У суботу, 11 грудня, в західних регіонах очікується до 3 градусів тепла, а в південних областях температура повітря складе від 11 до 15 градусів вище нуля. В цілому, по всій території України буде хмарно. У неділю, 12 грудня, буде похмуро, температура повітря буде приблизно такою ж.