Vodafone показав нову ціну на послуги після чергового підвищення

Лідери мобільного зв'язку ведуть боротьбу за своїх клієнтів і роблять їм вигідні тарифи та пропозиції, від яких іноді складно відмовитися. Але ось тепер один їх китів мобільного зв'язку Vodafone взявся за розсилку своїм абонентам смс-повідомлень, в яких вказані нові ціни на тарифи. Зміни торкнуться Vodafone 4G Smart XS, який вже з 24 грудня стане дорожче на 20%. Інформацією ділиться GSMinfo.

Клієнти мобільних операторів завжди звертають увагу на пропозиції від компаній і на вартість тарифів. Згідно з інформацією, популярна пропозиція Vodafone 4G Smart XS, яка на сьогодні обходиться абонентам в 45 гривень з 24 грудня стане дорожче. Таким чином клієнтам доведеться заплатити 55 гривень.

Також зміни торкнутися і дзвінків за кордон. Таким чином дзвінки в Грецію, Ізраїль, Німеччину, Іспанію, Індію, Канаду, Польщу, Португалію, Росію, Румунію, Словаччину, Англію, Америку, Францію, Угорщину, Чехію та Швецію подорожчають до 20 гривень за одну хвилину.

Вартість дзвінків в Австралію, Бангладеш, Бельгію, Ватикан, Данію, Ірландію, Італію, Казахстан, Китай, Кіпр, Мальту, Нігерію, Нідерланди, Норвегію, Пакистан, Росію, Узбекистан, Хорватію, Швейцарію складуть за 5 хвилин на добу 25 гривень.

Не оминуло стороною подорожчання і текстових повідомлень. Замість двох гривень тепер доведеться віддати три гривні. Разом з тим клієнти одного з лідерів мобільних операторів зможуть дзвонити в одну з 48 країн світу за 10 гривень (10 хвилин) або ж за п'ять гривень за хвилину в інші країни. Смс при цьому обійдеться в дві гривні.

Популярні статті зараз

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні ввели податок на популярний Google, хто і за що тепер платитиме.

Також повідомляв Новинар, що синоптики розповіли якою буде погода на величезне свято Різдво-очікується справжня казкова погода.

Ще писав Новинар, що українців попередили про подорожчання деяких тарифів від мобільного оператора Київстар.