Українцям розповіли, яких рослин ні в якому разі не повинно бути в будинку

Ще з давніх часів наші предки прекрасно знали про те, які рослини ні в якому разі не можна було приносити додому, оскільки цими діями можна було біду накликати. На сьогодні про такі, здавалося б, маленькі, але важливі речі, на жаль, знають одиниці, пише radiotrek.

Отже, існує 5 рослин, які не варто приносити у свій будинок від гріха якомога далі, щоб не накликати неприємності.

Очерет. Ця рослина наші предки називали "квіткою небіжчика", саме тому його і не можна було приносити в будинок, оскільки вірили, що він може принести людям, які в ньому живуть, багато неприємностей. Більш того, також предки вірили, що в цій рослині мешкає нечисть. Також люди вірили й в те, що притягує ця рослина в будинок не тільки неприємності, але і хвороби та навіть гірше. Тому, знаючи про такі прикмети, деякі флористи навіть намагалися не складати композиції з даними рослиною.

Папороть. Як правило, про цю рослину знають з легенди, оскільки його квітку шукали на свято "Івана Купала", проте в будинок його приносити все ж не можна. Деякі вірили в те, що ця рослина приносить людині багатство, а деякі вважали, що все якраз таки навпаки.

Латаття. Наші предки вважали, що принесені в будинок латаття – це дуже погана прикмета. Крім того, зрізати ножем ці квіти не можна було, а тільки зривати. Крім того, предки вірили, що ці квіти, це душі тих дівчат, які потонули у водоймі.

Популярні статті зараз

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Нові гроші в Україні: чим замінюють паперові гривні

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Каллі. Ці квіти білого кольору здавна вважали похоронними, тому існує повір'я, що вони можуть принести в будинок не тільки безліч неприємностей, але і хвороби. Також, дані квіти не можна дарувати кому-небудь, а тим більше літнім жінкам. Крім того, деякі вважають, що ці квіти зовсім не схожі на живі, а більше на штучні.

Бузина. Предки вважали, що ця рослина від нечистого, саме тому і вирубували її скрізь. Більш того, не можна було будувати будинки в тих місцях, де вона росла.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні ввели нові правила карантину, що і для кого змінилося.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як в уряді мають намір боротися зі зростанням цін на харчові продукти.

Ще писав Новинар, що наступного року українцям мають намір підняти розмір заробітних плат.