Синоптики розповіли українцям, коли прийде справжня зима

Як розповіли синоптики, що вже через кілька днів в Україні припиняться дощі й країну накриє сніговий циклон. Більш того, місцями, за словами експертів, прогнозується до пів метра і більше снігового покриву. Детально про те, якою найближчим часом буде погода, стало відомо з матеріалу, на сайті "Синоптика".

Так от, погодні умови в деяких областях країни напередодні свята Святого Миколая нагадуватимуть Типовий листопад. Відносно температури повітря, то вона буде коливатися в діапазоні від 0 до невеликого "плюса". Крім того, буде не тільки хмарно, а й цілком вірогідний туман.

Отже, в західних регіонах країни прогнозується не тільки дощ з мокрим снігом, а й просто сніг, а ще ожеледиця. Щодо погоди на сході України, то там 17 грудня буде сухо, а вже після почнуться снігопади в цих областях.

Починаючи з 17 по 19 число, прогнозується посилення вітру, який буде переважно північно-західного напрямку. Більш того, також прогнозується зниження атмосферного тиску та опади у вигляді мокрого снігу, а ще снігопади.

А ось після 19 числа можна вже говорити й про прихід справжньої зими, оскільки випаде досить снігу. У Прикарпатті та в Карпатах сніговий покрив становитиме до 50 сантиметрів. А ось вже у свої права зима вступить не раніше, ніж через 2 тижні.

Популярні статті зараз

Не можна довго дивитися в дзеркало: велике свято 20 січня, прикмети та заборони

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Що стосується погоди в столиці, то з 16 по 22 грудня сніжитиме, проте періодично ймовірні опади у вигляді мокрого снігу. Температура повітря при цьому буде триматися на рівні 0 і до -2 градусів. А ось серйозних морозів варто очікувати вже з 22 числа, оскільки з цього дня стовпчики термометрів опустяться до -18 градусів.

Такою сніжною і морозною буде погода й у Львові. Там снігопади прогнозуються вже з 17 числа, а великі морози, від -13 градусів – з 22 грудня.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні ввели нові правила карантину, що і для кого змінилося.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як в уряді мають намір боротися зі зростанням цін на харчові продукти.

Ще писав Новинар, що наступного року українцям мають намір підняти розмір заробітних плат.