Українцям продають ковбасу з "голками", де краще купувати якісний продукт

В Україні більшість продуктів є фальсифікатами та купити справжнє, без шкідливих добавок, практично неможливо. Що ж стосується ковбас, то найбільша проблема полягає в тому, що при її виготовленні використовують м'ясо механічної обвалки та при перемелюванні кісток залишаються маленькі частинки як «голки» які можуть викликати виразки. Інформацією ділиться Обозреватель.

Щоб купити якісну ковбасу і не мати надалі проблем зі здоров'ям, потрібно прислухатися до порад фахівців. Експерти радять купувати ковбасу лише в перевірених місцях, великих супермаркетах і обов'язково брати ковбасу в упаковці, на якій буде вказано термін придатності та склад.

Фахівці відзначають, що в м'ясі технічної обвалки часто присутні маленькі не перемелені частинки кісток, які під час вживання можуть пошкодити стравохід. Їх розмір може досягати лише 1-2 мм і вони тоненькі як голки.

Коли людина їсть ковбасу одна з таких голочок може увіткнутися в стравохід і тоді утворюються виразки, ерозії, свищі та інші неприємні наслідки травми.

Також експерт зазначає, що найчастіше такі «голки» зустрічаються у вареній ковбасі, переважно другого і першого сорту. Під час виготовлення на виробництві деякі підприємства використовують шкури, жири, субпродукти та тоді можна знизити вміст м'ясної сировини на половину.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Все новости

У магазинах можна зустріти ковбасу на якій не вказано термін придатності й це може говорити про фальсифікат. Іноді на упаковках вказано невірну адресу, що теж має насторожувати. У такому випадку при отруєнні органи не зможуть відстежити звідки була продукція.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко зростають ціни на цитрусові напередодні новорічних свят.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як зросли ціни на продукти для популярного салату олів'є.

Ще писав Новинар, що ціни на картоплю пішли вниз, проте в супермаркетах ціна залишилася колишньою.