Якою буде погода 17 грудня поточного року, прогноз синоптиків

Грудень переступив свою половину, і українці встигли "зустрітися" зі снігом і невеликими морозами і з кожним новим днем зима повільно вступає в свої законні права. Яким же буде день 17 грудня розповіли синоптик і що приготувала погода для всіх українців. Прогноз був опублікований на сайті Укргідрометцентру.

У день 17 грудня на Заході України температура коливатиметься в межах -1...+ 1 градусів вдень, а ось до ночі температура знизиться до -1...+ 1 градусів. Вітер північно-західний 7-12 м / с.Синоптики прогнозують ніч без істотних опадів, а ось вдень очікується мокрий сніг і дощ.

У східних регіонах денна температура повітря складе -1...+1 градусів, а ось вночі стовпчики градусників опустяться до -1...+ 2 градусів. Вітер північно-східний 5-10 м / с. вночі та вдень очікується дощ з мокрим снігом.

На півдні країні вдень повітря прогріється до +1...+4 градусів. У нічний час температура опуститися до 0...+4 градусів. Очікується північно-західний вітер 5-10 м /с. Вночі та вдень синоптики обіцяють дощі з мокрим снігом.

У центральних регіонах температура коливатиметься в межах +1...+3 градусів, а ось вночі температура трохи знизиться і досягне -1...+1 градусів. Вітер північно-західний 5-10 м /с. Вдень і в нічний час можливі дощі з мокрим снігом.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

5 причин, коли можна переводити понад 5000 грн: в яких випадках точно вашу карту не блокуватимуть

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Все новости

У північних регіонах стовпчики градусників досягнуть відміток -1...+ 1 градусів вдень і -1...+ 1 градусів вночі. Не виключений північно-західний вітер 5-10 м / с.Синоптики обіцяють Вночі сніг і мокрий сніг, а вдень мокрий сніг.

У столиці України 17 грудня вдень очікується 0...+ 2 градусів, а вночі стовпчики градусників залишаться на колишніх показниках 0...+ 2 градусів. Вітер північно-західний 5-10 м / с.опади у вигляді снігу і мокрого снігу обрушаться на столицю вночі, а вдень очікується мокрий сніг.

Нещодавно Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 14 грудня поточного року.

Також повідомляє Новинар, що синоптики дали прогноз погоди на Різдво.

Ще писав Новинар, що синоптики розповіли якою буде погода з 14 по 19 грудня.