З наступного року деякі ліки можна буде купити лише за рецептом

В Міністерстві охорони здоров'я анонсували нововведення. Тепер же з квітня місяця наступного року купити антибіотики в аптеках буде не так просто. Продавати дані ліки можна буде лише за електронним рецептом. Інформацією ділиться портал На пенсії.

Перший заступник міністра охорони здоров'я розповів українцям, що з першого квітня наступного року антибіотики в аптеках будуть відпускатися лише за рецептом. Крім того, до кінця наступного року в Міністерстві охорони здоров'я мають намір розширити список ліків, які теж будуть відпускати за електронним рецептом.

Заступник міністра зазначив, що таким чином вони мають намір повністю відмовитися від паперових рецептів і перейти на електронні, які вже зарекомендували себе дуже добре в рамках програми «Доступні ліки».

Таким чином мають намір встановити дієві механізми контролю за відпуском рецептурних лікарських препаратів і починати будуть саме з антибіотиків і боротьбою зі звиканням до антибіотиків.

Чиновник зазначив, що в Україні зараз розвивається фармацевтичне страхування — це страхування на лікарські препарати. Наприклад, людина платить певну суму щомісяця і тоді у нього накопичується велика сума на покриття вартості лікарських препаратів.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили, які податки їм доведеться ще заплатити, якщо президент України Володимир Зеленський підпише новий законопроєкт і до чого готуватися.

Також повідомляв Новинар, що громадянам розповіли про всі переваги картки киянина про які мало хто знає і що можна даний документ дозволяє жителям столиці.

Ще писав Новинар, що названі групи ФОП для яких скасують спрощені правила сплати податків, з чим це пов'язано.