Як залучити гроші у свій гаманець згідно з народними прикметами

Багато прислухаються до народних прикмет і намагаються дотримуватися всіх народних «законів». Українцям розповіли, що потрібно робити, щоб в гаманці завжди водилися гроші. Інформацією ділиться Сибкрай.

Всі ми знаємо, що купюри в гаманці повинні лежати в послідовності, починаючи від дрібної та по «вікової». Відзначається, більші номінали купюр повинні лежати лицьовою стороною до людини ближче.

Згідно з прикметами, завжди в гаманці потрібно тримати пам'ятну монетку, або купюру, яку подарували на щастя. Під час покупок потрібно давати гроші у складеному вигляді та не передавати з рук в руки.

Предки вірили, що в борг краще не давати у вечірній час, перераховувати свої кошти та віддавати борг дрібнішими купюрами, ніж він був узятий. Також не можна що-небудь викидати у вікно, вважалося, що так ви викидаєте свій добробут.

Не варто давати в борг в понеділок, адже так вони можуть "розчинитися" протягом усього тижня і не нудно перераховувати своє зароблене багатство після заходу сонця інакше вони убудуть.

Популярні статті зараз

Чоловіки обімліли: Тіна Кароль приспустила декольте - зовсім про білизну забула

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Пенсіонерам додали 2000 грн до пенсії, але не всім, названі категорії щасливчиків

Все новости

На столі ніколи не повинні лежати монети, це може привести до сліз. Заборонено в одному будинку підмітати різними віниками, так можна розмістити своє багатство по різних кутах. Під час покупки нової речі трохи грошей повинно залишитися в гаманці, щоб він завжди був повний.

Побачивши молодого зростаючого місяця, потрібно показати свій гаманець, щоб гроші росли з Місяцем. Не можна вдома мати несправності з сантехнікою, гроші можуть піти як вода.

Ще одна прикмета - ніколи не змітайте зі столу крихти рукою, завжди потрібно серветкою або ганчірочкою. Також заборонено свистіти в будинку, віддавати борги ввечері, прибирати будинок після заходу сонця, особливо підмітати.

Нещодавно інформаційний портал Новинар ділився, які знаки зодіаку виявляться нестерпними сусідами.

Також повідомляв Новинар, що фахівці розповіли в яких місцях категорично заборонено зберігати заощадження.

Ще писав Новинар, що українцям повідомили, хто частково платитиме за працівників.