Стало відомо точно, якою буде погода 19 грудня на Миколая

Спочатку синоптики говорили про те, що 19 грудня, в День Святого Миколая погода порадує українців не тільки снігом, а й справжніми морозами до -20 градусів, проте вже через кілька днів вони поміняли свій прогноз, розповівши про те, що сніг буде обов'язково, але морози, при цьому, невеликі. Про те, в яких саме областях України замете снігом 19 числа, йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Отже, згідно з прогнозом, то 19 грудня в північних регіонах країни прогнозується сніжна погода, а стовпчики термометрів при цьому вдень опустяться до -1 градуса, а вночі вже до -3 градусів.

У столиці, також, як і в центральних областях України погода буде не просто похмурою, а й сніжною. Вдень градусники покажуть -1, а вночі температура повітря знизиться до -3 градусів.

Щодо погоди в південних регіонах країни, то там 19 числа прогнозується мокрий сніг, з денною температурою повітря в + 3, +4 градуси, а вночі до -3 градусів.

Справжня зима, принаймні на тлі інших областей України, прогнозується в західних регіонах країни, оскільки там 19 числа, у свято, варто очікувати снігопадів і нічних морозів до -4 градусів. Правда вдень заморозки будуть трохи менше, всього лише -1 градус.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

На сході України 19 грудня також прогнозується похмура погода з опадами у вигляді снігу або мокрого снігу. Вдень градусники покажуть тільки -1, а ось вже вночі -5 градусів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 15 грудня поточного року, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, що синоптики розповіли якою буде погода в період з 14 по 19 грудня поточного року, до чого готуватися українцям.

Ще писав Новинар, що синоптики дали прогноз погоди на Різдво, що очікує громадян.