Синоптики попередили про великі морози в -18 градусів вже 22 грудня

Вже з 22 грудня в Україні вдарять великі морози, а ось опадів ніяких в цей день взагалі не прогнозується. Також синоптики розповіли про те, в яких регіонах країни українцям варто бути готовими до великих морозів, аж до -18 градусів. Детально про погоду на 22 число, стало відомо з прогнозу синоптиків, опублікованого на сайті Укргідрометцентру.

Отже, вже починаючи з 22 числа в північних областях України прогнозується ясна, проте морозна погода. Стовпчики термометрів вдень опустяться до позначки в -11 градусів, а ось вночі взагалі до -16 градусів.

Холодно, ясно, і без опадів 22 грудня буде також у столиці, там синоптики прогнозують денну температуру від -6 до -8 градусів. А ось вночі вже до -13 градусів.

У центральних областях країни в цей день теж прогнозується ясна погода. Вдень градусники опустяться до позначки в -7, а вночі АТ до -13, -15 градусів.

Популярні статті зараз

В Україні підняли зарплати: скільки отримуватимуть лікар і медсестра

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Про пенсію можна забути? Чому кожен другий українець до 60 років залишиться без виплат

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Найтепліше, на тлі інших областей, буде в південних регіонах України, оскільки там 22 грудня стовпчики термометрів знизяться лише до -5 вдень, а вночі до -11 градусів. Погода буде ясною і без опадів.

У західних регіонах країни 22 числа прогнозується морозна і сонячна погода. Вдень градусники опустяться до -7, а ось вже вночі до -15 градусів.

Що стосується погоди на сході України, то там в цей день буде ясно і холодно. Вдень прогнозуються морози до -13, а вночі до -17 градусів.

А ось найхолодніше вночі буде в Сумській і Харківській областях, оскільки там градусники опустяться аж до -18.

Нещодавно розповідав Новинар, де не можна зберігати свої заощадження, щоб не накликати бідність.

Також повідомляв Новинар, що українців попередили про нову схему шахраїв.

Ще писав Новинар, що стало відомо, кому потрібно дати гроші, щоб примножити свої кошти.