Мобільна компанія "Київстар" змінила правила поповнення мобільних рахунків

Один з трьох лідерів мобільного зв'язку, Київстар змінив правила поповнення мобільних рахунків. Зміни торкнулися суми поповнення балансу, яка стала зараз нижче. В такому випадку мова йде про ті випадки, коли клієнти мобільного оператора поповнюють свій рахунок у відділеннях фінансових установ, пошти або ж на касах супермаркетів. У всіх перерахованих місцях мінімальна сума поповнення становить 1 копійку. Інформацією ділиться itsider.

Як стало відомо, клієнтам мобільної компанії "Київстар", які мають намір поповнити рахунок, потрібно буде сплатити мінімальну суму 10 гривень, якщо поповнювати будуть не в перерахованих місцях.

Поповнити мобільний рахунок абоненти зможуть скориставшись сайтом компанії "Київстар", в додатку "Мій Київстар", або ж за допомогою системи IVR за номером 899 або ж поповнити через USSD код на номер *134#.

Клієнти "Кевстару" мають право не тільки поповнювати свій мобільний рахунок або ж номер іншого оператора, а й "перекинути" гроші на банківський рахунок, оплатити житлово-комунальні тарифи, послуги страхування, сплатити штрафи або кредити, купити квиток на концерт або ж оплатити проїзд у громадському транспорті.

Даними привілеями можна скористатися завдяки послузі "Київстар Смарт-гроші".

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Облгази підвищують тарифи: скільки прийдеться віддати за доставку газу у 2022 році

Все новости

Варто нагадати, що один з китів мобільного зв'язку «Київстар» буде виплачувати вакцинованим українцям, які оформили віртуальну карту «е-підтримка» для отримання «тисячі від Зеленського» в рамках Державної програми через фінансову установу Альфа-Банк, додаткових 150 гривень на рахунок.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців попередили про подорожчання мобільних тарифів з 24 грудня.

Також повідомляв Новинар, що в Україні ввели новий податок на Google хто і скільки буде платити. 

Ще писав Новинар, що мобільні оператори мають намір урізати тарифні плани та скоротити швидкість мобільного інтернету.