Українські пенсіонери теж можуть отримати "економічний паспорт"

В Україні планують ввести "економічний паспорт" для дітей і як стало відомо, для громадян похилого віку, які переступили віковий рубіж 70-80 років. Інформацією ділиться Інтерфакс-Україна.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія під час інтерв'ю, поділився планами, щодо "економічного паспорта", який буде доступний не тільки для дітей, а й для пенсіонерів. Правда відповідного законопроєкту поки немає.

Арахамія зазначає, що дану ініціативу про паспорт потрібно поширити та на громадян похилого віку, адже у пенсіонерів старше 70-80 років немає ніяких додаткових заробітків і доходів і вони повинні розраховувати на безумовний базовий дохід.

Відзначається, що в Уряд планує розширити дію «економічного паспорта» і на дітей, які народилися у 2019 році. Однак це поки лише в планах і відповідного документа поки немає.

Глава фракції запевняє, що скасування даного паспорта не буде, він вводиться раз і назавжди. На нього ніяк не вплинуть зовнішні чинники. Річ у тому, що ніхто не має право відібрати гроші у дітей, навіть якщо в країні відбудеться економічна криза.

Популярні статті зараз

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Все новости

Згідно з інформацією, Володимир Зеленський повідомляв, що економічний паспорт українця передбачає, що кожна дитина зможе розраховувати на 20 000 євро і кошти будуть виділені лише тим, хто народився у 2019 році.

Діти зможуть витратити кошти лише по досягненню 18-річчя. Єдиною умовою є те, що дитина повинна прожити на території країни не менше 5 років.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Кабінеті Міністрів повідомили, коли в Україні закінчиться карантин.

Також повідомляв Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів, які зможуть розраховувати на пенсії в розмірі 14 600 гривень з приходом січня.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли, за що їм тепер доведеться платити в три рази більше і з чим це пов'язано.