Як працюватимуть відділення Нової пошти та Укрпошти на Різдво 25 грудня

Вже не за горами зимові свята і багато українців занепокоїлися про подарунки на Новий рік і Різдво. В Україні все частіше подарунки стали замовляти через Інтернет і користуватися доставкою Укрпошти та Нової Пошти. Як же працюватимуть відділення напередодні Різдва, 25 грудня. Інформація була розміщена на офіційному сайті Укрпошти та Нової Пошти.

Нова пошта оприлюднила графік роботи з 25 грудня по 7 січня. Згідно з інформацією, з 25 грудня по 30 січня всі відділення працюватимуть у звичному режимі. 31 Грудня робота проходитиме за графіком суботи. 1 січня, як і всюди, очікується вихідний день - не працюватиме ні кур'єрська доставка, ні відділення.

З другого по п'яте січня відділення Нової Пошти працюватимуть у звичному режимі, а от 6 січня робота проходитиме за графіком суботи. 7 січня на Різдво Христове буде вихідний. Відділення та кур'єрська доставка працювати не будуть.

Що ж стосується поштового оператора "Укрпошта", то на своєму сайті вони повідомили, що відділення працюватимуть на Різдво Христове згідно з григоріанським календарем. Послуги здійснюватимуть чергові відділення національного поштового оператора. Тут надано перелік відділень Укрпошти, які працюють 25 грудня.

Варто відзначити, що на цей час немає ніякої інформації щодо роботи відділень у вихідний 27 Грудня. Річ у тому, що 25 грудня вважається неробочим днем у зв'язку з католицьким Різдвом, яке припадає в суботу.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 20 грудня поточного року, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, скільки днів і коли українці відпочиватимуть у січні.

Ще писав Новинар, що після новорічних свят вартість гречки різко зметне вгору і ціна досягне 65 гривень за кілограм як мінімум.