За їзду по смузі громадського транспорту, водіям загрожує штраф

У великих містах на дорогах можна побачити смуги громадського транспорту, які будує місцева влада для нормалізації трафіку. Дані смуги викликали безліч питань в українських водіїв. Інформація була розміщена на сайті bigmirАВТО.

Уряд України всіма силами намагається боротися з порушниками правил дорожнього руху і не тільки збільшує суми штрафів, а й вводить камери відеофіксації порушень ПДР,

Як нам відомо, у великих містах створені смуги громадського транспорту, по яких водіям їздити заборонено. Однак в місті можна побачити як часто водії виїжджають на дану смугу, а поліція не штрафує їх.

Виходячи з правил дорожнього руху, водіям не маршрутних транспортних засобів категорично заборонено рух по даній смузі. В той самий час водії мають право заїжджати на виділену смугу, але лише для здійснення повороту на право або ж висадки, або посадки пасажира, але лише в місцях розриву суцільний в дорожній розмітці.

Якщо ж водій порушив правила і виїхав на смугу руху громадського транспорту, то його чекає штраф, який на сьогодні становить 680 гривень. В окремих випадках поліція має право оштрафувати на 340 гривень, за порушення вимог знаків і розмітки.

Популярні статті зараз

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

3000 мінімальна пенсія: Кабмін визначив, хто отримає такі виплати

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Варто зазначити, що в Україні продовжують удосконалювати систему фіксацій адміністративних порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Завдяки відеофіксації можна буде скоротити терміни на обробку випадків правопорушення руху смугою для маршрутних транспортних засобів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що шахраї придумали нову схему обману, в результаті якої Українка мало не втратила 20 000 гривень.

Також повідомляв Новинар, що уряд буде примусово забирати земельні ділянки для побудови автомобільних доріг.

Ще писав Новинар, що в Україні набув чинності закон про пластикові пакети, як не "нарватися" на штраф.