Компанія "Нафтогаз" перестане стримувати вартість газу і ціна може стягнути до 45 гривень за куб

Нафтогаз штучно стримує ціну на блакитне паливо для своїх клієнтів, в той час, як реальний тариф на газ набагато вище ніж в платіжках. Інформацією ділиться GSMinfo.

Глава компанії розповів, що справжня вартість одного кубометра блакитного палива в п'ять разів вище чинного тарифу. Якщо ж на даному етапі підняти ціну, то утворюється "боргова яма", чого в компанії намагаються не допустити.

Справжня вартість блакитного палива в Україні повинна становити близько 45 гривень за куб, а не 8 гривень, як на цей час. Глава компанії зазначає, що Нафтогаз не зможе довгий час стримувати тарифи на вигідному для споживачів рівні.

Щоб трохи притримати низьку вартість газу в зимовий період, підприємства теплокомуненерго можуть використовувати біогаз, який виробляється з відходів сільського господарства та сміття. Також планують запровадити програму, згідно з якою громадяни навчаться відповідально підходити до споживання енергії.

Варто відзначити, що всі ці заходи поки не прийняті на державному рівні, а ось вартість блакитного на європейському ринку стрімко зростає. За тисячу кубометрів вже ціна склала 1400 доларів і це не межа.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Зростання ціни газу на Українській біржі пов'язане зі зростанням вартості газу в Європі через відмову російського "Газпрому" збільшувати обсяги постачання газу в європейські газосховища.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні на очах дорожчають всі продукти харчування, а після новорічних свят вартість гречаної каші досягне 65 гривень за кіло.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли, за що їм доведеться платити додатково.

Ще писав Новинар, що очікується зростання цін на хліб і хлібобулочні вироби, стало відомо, з чим це пов'язано.