Свята, прикмети, заборони та іменини 23 грудня поточного року

В день 23 грудня у всьому світі відзначають Всесвітній день сноуборду, який вперше в Європі ввели у 2006 році. Це свято відзначають в Америці, Європі та навіть Китаї. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в день 23 грудня вшановують пам'ять міни Златоустого, який прийняв мученицьку смерть за Христа. Міна зцілював людей і допомагав їм, особливо із захворюваннями очей. Тому в народі його шанують як помічника в боротьбі із захворюваннями очей.

З днем 23 грудня пов'язано багато традицій і обрядів. Наприклад, предки асоціювали його з прозрінням і вірили, що Святий допоможе вилікувати очі. Також в народі були впевнені, що Святий може виганяти нечисту силу з людей, створювати чудеса, лікувати хвороби та розпізнавати брехню і правду.

У молитвах до Святого предки просили про духовне прозріння і про зцілення від інших хвороб. Згідно з традиціями, жінки в цей день говорили особливу змову від нечисті та опівнічниці, яка не дає спати дітям.

Народні прикмети 23 грудня

У день 23 грудня категорично заборонено планувати галасливі вечірки, збіговиська, адже все може піти не за планом. Можливі сварки з хорошими друзями. Не варто в цей день заводити нові знайомства, рвати ранні договори та серйозно поставитися до обіцянок.

Не можна залишати двері відкритими, вважалося, що тоді може в будинок зайти нечиста сила.

У цей день свої іменини відзначають Ангеліна, Вікторія, Гемелл, Гермоген, Євген, Євграф, Євлалія, Іван, Йосаф, Маріан, Міна, Степан і Фома.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 21 грудня.

Також Новинар повідомляв як працюватимуть відділення Нової пошти та Укрпошти на Різдво.

Ще писав Новинар, що гречка подорожчає після новорічних свят.