Прем'єр-міністр розповів, що буде з цінами на блакитне паливо з першого травня наступного року

Багато українців вже зараз замислюються про те, що ж буде з цінами на газ з 1 травня наступного року, коли приходить до кінця встановлений урядом фіксований річний тариф. Виходячи зі слів прем'єр-міністра, тарифи не будуть такими. Інформацією ділиться портал На пенсії.

Денис Шмигаль розповів, що вартість блакитного палива для українських споживачів у період з 1 травня 2022 року по 30 квітня 2023 року залежатиме від вартості газу на світовому ринку та обсягу власного його видобутку.

Прем'єр-міністр зазначає, що встановлена ціна, яка діє сьогодні — це річний ринковий продукт, встановлений на рік. Наступного його звичайно ж переглянуть НАК "Нафтогаз" і буде формуватися в залежності від динаміки цін на блакитне паливо на світовому ринку. Також Денис Шмигаль зазначив, що Уряд зробить все можливе, щоб захистити вразливі верстви населення, а також споживачів «з точки зору вартості газу».

Повідомляється, що в уряді існує інструмент, за допомогою якого можна захистити українців від тих чи інших неринкових, кризових і монопольних впливів. Разом з тим МВФ не вимагає від України підвищення цін на газ для простих споживачів.

Також прем'єр-міністр розповів і щодо поточного опалювального сезону. Він зазначає, що блакитного палива і вугілля достатньо, щоб витримати весь опалювальний сезон і в уряду немає наміру вводити обмеження споживання електричної енергії.

Популярні статті зараз

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

В Україні піднялися ціни на авто: названа несподівана причина

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся..."

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фінансові аналітики повідомили, що може трапитися з американською валютою в наступному році, не виключено, що ціна зметне вгору.

Також повідомляв Новинар, що в компанії "Укрзалізниця" поділилися планами на наступний рік і попередили про подорожчання квитків.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли в якому випадку вони можуть втратити свої виплати і як цього не допустити.