Через суперечки власників компанії, багато українців залишилися без телебачення

Величезна кількість телеглядачів зіткнулися з проблемою роботи їх телевізорів, вірніше, з перебоями в роботі популярного ОТТ-сервісу Divan.TV. Причиною послужили корпоративні спори колишніх і нових власників компанії. Інформацією ділиться UBR.

Сварки власників негативно відбилися на роботі сервісу і залишили багатьох українців без телебачення. Передплатники почали скаржитися на погіршення якості послуг, за які вони регулярно платять.

Згідно з інформацією, сервіс з перебоями працює вже майже місяць, а додзвонитися куди-небудь неможливо, а витрачені кошти також повернути поки не виходить. Були й такі громадяни, які "накатали" скаргу про шахрайство в кіберполіцію.

Як було відомо, в березні послугами даного сервісу користувалося близько 20 000 — 40 000 громадян. На сьогодні Додатки компанії видалили з App Store, і з Google Play.

У складі власників відбулися деякі зміни, про які стало відомо 21 грудня. Новим власником сервісу став Ян Тіс, який є громадянином Бельгії.

Популярні статті зараз

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Все новости

Виходячи з інформації, заборгованість компанії на вересень поточного року, становила близько 45 мільйонів гривень і угода з «Татхрах Дженерал Трейдинг» передбачала погашення боргу, в тому числі та перед медіагрупами.

А що ж стосується технічних збоїв в роботі, то директор ФКІ зазначила, що сервіс продовжить свою роботу і щодня фахівці працюють над даним питанням і протягом десяти днів все вирішитися.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що один з трійки лідерів мобільної компанії "Київстар" змінив правила поповнення мобільних рахунків.

Також повідомляв Новинар, що шахраї придумали нову схему обману в результаті якої одна українка мало не втратила 20 000 гривень.

Ще писав Новинар, що українським водіям розповіли за які порушення їх можуть оштрафувати на кругленьку суму.