Прогноз погоди від синоптиків на 25 та 26 грудня

Вже з 25 грудня, якраз на католицьке Різдво, морози нарешті відступлять, тому в деяких областях України прогнозується на вихідних до +5 градусів. А ось, що стосується опадів, то вони очікуються в декількох регіонах країни. Детально про те, якою буде погода на вихідних, розповіли синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, сиро і похмуро прогнозується 25 грудня в північних областях України. Більш того, крім мокрого снігу варто очікувати ще й дощів. Вдень температура повітря складе від -1 до +1 градуса, а ось вночі опуститься до -4 градусів.

У столиці 25 числа теж похмуро і з опадами у вигляді мокрого снігу. Вдень на градусниках можна буде побачити від -1 до + 1 градуса, а вночі до -4. А ось в центральних областях країни опадів не прогнозується, погода буде ясною, а температура повітря складе до + 1 градуса вдень. Вночі ж прогнозуються морози до -3 градусів.

У південних областях України буде ясно і без опадів. Температура повітря вдень складе від + 4 до +7 градусів, а ось вночі трохи похолодає і градусники вже покажуть від 0 до + 2 градусів.

У західних регіонах прогнозується частково ясна погода, а частково навпаки – похмура і з опадами у вигляді мокрого снігу. Температура повітря в середньому вдень складе близько + 1 градуса, а вночі опуститься до -1.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

На сході країни 25 грудня буде похмуро і з опадами у вигляді мокрого снігу. Температура повітря вдень коливатиметься від + 1 до + 5 градусів, а вночі прогнозується мороз до -6 градусів.

А ось 26 грудня в північних, частково західних, центральних і частково східних опадів вже не прогнозується, більш того, погода буде ясною і морозною, з температурою повітря вдень в середньому близько -4 градусів, а вночі вже до -12 градусів.

Похмуро і з опадами у вигляді мокрого снігу 26 грудня буде в південних, частково західних і східних, а також центральних областях України. Температура повітря вдень в середньому триматиметься на рівні від -3 до +2 градусів. А вночі прогнозуються морози серйозніше, а саме до -6 градусів.

Нещодавно розповідав Новинар, що прем'єр-міністр повідомив про підвищення мінімальної та середньої пенсії.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли в якому випадку вони можуть позбутися пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли хто може розраховувати на субсидію, а кому в ній відмовлять.