Українським жінкам загрожує штраф у розмірі 850 гривень, за що каратимуть

17 грудня в Україні набув чинності новий закон, згідно з яким жінки віком від 18 до 60 років зобов'язані стати на облік у військкомат. Яка категорія українських жінок має з'явитися у військкоматі розповідали на прес-конференції.

Як стало відомо, Українки, професії яких занесені до списку військовозобов'язаних і який нещодавно переглянули та розширили до більш ніж ста спеціальностей і професій, змушені стати на облік у військкомат до кінця 2022 року.

У дану категорію жінок потрапили Українки вікової категорії від 18 до 60 років. Відзначається, що керівники підприємств повинні простежити за своїми підлеглими, а також перевірятимуть документи при прийомі на роботу.

У переліку, який анонсувало Міністерство оборони, внесено понад сто професій і спеціальностей. Наприклад, на облік у військкомат потрібно буде стати як працівницям громадського харчування, юриспруденції, економіки, так і співробітницям поліграфії та Видавництва і багато інших.

Якщо ж жінки проігнорували дану умову і вчасно не стали на облік, то з 2023 року їх почнуть штрафувати, як і підприємства на яких вони працюють. Розмір штрафу становитиме 850 гривень, а от підприємствам доведеться заплатити більше — 5 500 гривень.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Відзначається, що поки система постановки на облік ще знаходиться в розробці і єдиного алгоритму поки немає і поспішати поки не варто.

Однак для створення даного документа з'явилася необхідність, і в крайньому разі і жінки можуть стати на захист своєї країни.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що деяка категорія українських пенсіонерів може розраховувати на"економічний паспорт".

Також повідомляв Новинар, що в Україні мають намір скасувати касові апарати, до чого це призведе.

Ще писав Новинар, що українським водіям розповіли за які порушення правил дорожнього руху можна отримати штраф у розмірі 680 гривень.