Свята, прикмети, заборони та іменини 27 грудня поточного року

У день 27 грудня потрібно обов'язково влаштувати генеральне прибирання, адже через чотири дні настане Новий Рік. Інформацією ділиться портал Новинар.

27 грудня православні всього світу шанують пам'ять святих мучеників Філімона, Аполлонія, Аріана і Феотиха, які прийняли мученицьку смерть за християнську віру під час правління Діоклетіана. З цим свят в народі пов'язані свої традиції та обряди.

Відзначається, що цей день вважається найтемнішим в році і вся нечиста сила збирається купами і ходити по домівках. Вони обходили стороною ті будинки, де чистота і порядок. Також можна було передбачити погоду на лютий.

Також 27 Грудня вважається сам "розпал" відьминих посиденьок, вважалося, що нечиста сила не зачепить тих господинь, які займаються прибиранням в будинку. Щоб подалі відігнати нечисту силу, потрібно було частіше вмиватися, адже предки вірили, що вода володіє магічною силою і нечисть її боїться.

Народні прикмети 27 Грудня

Популярні статті зараз

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Пенсіонерам додали 2000 грн до пенсії, але не всім, названі категорії щасливчиків

Нові гроші в Україні: чим замінюють паперові гривні

Все новости
  • у народі спостерігали за погодою цей день, вважалося, що такою вона буде і в лютому;

  • якщо в цей день мороз і вітер, то наступний рік буде врожайним;

  • якщо день буде теплим, то і літо буде спекотним;

  • якщо погода протягом дня незмінна, то буде відлига;

  • якщо вночі іній, то вдень чекайте снігопад.

Предки вірили, що в день 27 грудня категорично заборонялося виходити з дому не вмившись. Також заборонялося сідати верхи на коня, а перед початком будь-якої справи потрібно було окропити себе водою.

У день 27 Грудня свої іменини відзначають Микола та Іларіон.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 24 грудня, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, які свята, прикмети і заборони пов'язані з днем 26 грудня і що не варто робити в це день.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли про велике свято 25 грудня, що заборонено робити в цей день, а що навпаки обов'язково, потрібно зробити в цей день.