Прем'єр-міністр розповів, що загрожує опалювальному сезону

Денис Шмигаль заспокоїв українців і розповів, що щодо вугілля наша країна на цей момент знаходиться на "позитивному балансі". Про це прем'єр-міністр розповів під час пресконференції.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів українцям, що опалювальний сезон пройде спокійно, якщо не буде стресових ситуацій в погоді та гібридних атак з боку сусідньої країни.

Якщо все буде проходити «за планом» і не буде стресових ситуацій в погоді та гібридних атак з боку Російської Федерації, то опалювальний сезон пройде спокійно.

Також прем'єр-міністр пояснив ситуацію щодо вугілля для ТЕЦ. Він зазначив, що ситуація з вугіллям стабільна і вже законтрактовано близько десяти кораблів імпортного вугілля. Також в країні відзначається і власний видобуток, який підняли на 28%.

Відзначається, що щомісячна кількість вугілля становить 2-2, 3 мільйонів тонн видобуток і імпорт проти 1,7-1,9 мільйона, які використовуються електростанціями. Тому Україна знаходиться в позитивному балансі та запаси вугілля зростають.

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Все новости

Також Денис Шмигаль розповів, що запасів блакитного палива в сховищах достатньо для того, щоб пройти весь опалювальний сезон, якщо не буде стресових ситуацій.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив українцям, що буде з цінами на блакитне паливо з приходом першого травня наступного року.

Також повідомляв Новинар, що величезна кількість українських сімей у Київській області залишилися без опалення в розпал сильних морозів, що послужило причиною.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли, хто може розраховувати на допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг, а кому відмовлять в отриманні субсидії, з чим це пов'язано.