Синоптики попередили українців про морози та снігопади 28 грудня

По всій Україні 28 грудня прогнозується похмура і сніжна погода з "мінусовою" температурою повітря, проте в деяких частинах країни, а точніше на півдні, прогнозується невеликий "плюс", точніше в середньому до +5, +8 градусів, і до +11 в Криму, йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Отже, в північних регіонах країни 28 числа прогнозується похмура і морозна погода з опадами у вигляді снігу. Вдень градусники покажуть від -5 до -7, а ось вночі похолодає вже до -9 градусів.

У столиці теж буде похмуро і зі снігом, а градусники вдень покажуть до -5, а вночі до -9 градусів. Що стосується погоди в центральних областях України, то там синоптики прогнозують снігову погоду з морозами в -6 вдень і -10 вночі.

У південних областях, як вже писали вище, погода буде хоч і похмурою, зате без денних морозів, але з опадами у вигляді мокрого снігу. Вдень на градусниках можна буде побачити до + 5, а ось вночі варто очікувати похолодання до -3 градусів.

У західних регіонах України 28 числа буде не просто похмуро, а й сніжно з денними морозами до -5 градусів, а нічними до -9 градусів.

Популярні статті зараз

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Що стосується погоди на сході країни, то там в цей день теж прогнозується похмура і холодна погода з опадами у вигляді снігу і денною температурою повітря в -7 градусів, а ось вночі так і взагалі варто очікувати аж -13 градусів.

Нещодавно Новинар розповідав про свята, прикмети та заборони 27 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар, що заборонено робити на католицьке Різдво.

Ще писав Новинар, що мобільні оператори запропонували свої абонентам вигідні акції.