Українським роботодавцям загрожує штраф близько 65 тисяч гривень, за що каратимуть

З восьмого січня наступного року українських роботодавців очікують високі штрафи, відповідно до законопроєкту про рекламу. Дана інформація була розміщена на офіційному сайті Верховної Ради.

В Україні дуже багато громадян залишилися без роботи, після епідемії коронавірусної інфекції. Іноді при пошуку роботи, роботодавці вказують, що є вакансія, але для чоловіка або ж для жінки.

Згідно з новим законопроєктом, тепер роботодавців очікують чималі штрафи, в розмірі 65 000 гривень, якщо в описі вакансії, будуть вказувати бажану людину, наприклад, жінку або чоловіка.

Варто зазначити, що розмір мінімальної заробітної плати на сьогодні становить 6 500 гривень, а сума штрафу 65 000 гривень. При цьому, якщо розмір мінімальної заробітної плати зросте, то і сума штрафу збільшиться.

Відзначається, що під дане нововведення потрапляє будь-яке оголошення про вакансію. Згідно з результатами перевірки, якщо є підстави для штрафних санкцій, роботодавець вносить кошти до державного бюджету за місцем державної реєстрації юридичної особи або ФОП, протягом п'ятнадцяти днів з моменту повчання відповідного документа.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським пенсіонерам роз'яснили, чи можуть вони розраховувати на добавку до пенсійних виплат за дітей.

Також повідомляв Новинар, що деяка категорія громадян похилого віку також може розраховувати на "економічний паспорт", названа причина і хто опинився в категорії щасливчиків.

Ще писав Новинар, що наступного року в Україні зміняться правила продажу деякої категорії лікарських препаратів, як тепер будемо купувати ліки в аптеках і що ля цього буде потрібно.