Скільки днів українці відпочиватимуть у січні

Вже не за горами новорічні свята, які з нетерпінням очікують українці. Для деяких ці свята пов'язані з особливими традиціями, а ось інші просто бажають відпочити від трудових буднів або ж відправиться в невелику подорож. Інформаційний портал Факти розповідає, скільки відпочиватимуть українці в січні.

Дарма що достатня кількість свят, робочі та вихідні дні переносити не рекомендовано. Державні свята, які в календарі позначені червоним кольором і припадають на вихідні дні або поруч з ними, тому робочих субот очікувати не варто. В цілому в січні очікується 19 робочих днів і 12 святкових і вихідних.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністра організації зі встановленим п'ятиденним робочим тижнем працюватимуть за відповідним графіком:

Варто відзначити, що напередодні Різдва Христового, 6 січня, робочий день може бути скороченим на одну годину. Розпорядження Кабінету Міністрів не поширюється на фінансові установи. Банки будуть самостійно приймати рішення про початок роботи в період з 1 по 3 січня.

У період з 1-3 січня і 7-9 січня при необхідності фінансові установи можуть проводити касові операції. Банкомати зобов'язані працювати оперативно і бути наповненими готівкою.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, які подарунки не варто дарувати в рік Тигра і які презенти можуть накликати біду і бідність.

Також повідомляв Новинар про свята прикмети заборонах і іменинах 28 грудня поточного року, що категорично заборонено робити в цей день.

Ще писав Новинар які три знахідки можуть принести неймовірну удачу, не варто обходити їх стороною.