Військовий комісар розкрив подробиці постановки жінок на військовий облік

Обов'язок українок ставати на військовий облік є простим способом встановити, якими фахівцями багата Україна і кого з них можна залучити до оборони країни при необхідності. На думку Валерія Куценка, військового комісара Київського обласного терцентру комплектування та соцпідтримки, військовий облік не є призовом або мобілізацією, пише armyinform.

За його словами, будь-який облік дуже важливий для країни в рамках розуміння наявності потенціалу, а саме які фахівців можна при необхідності залучити до оборони. Він також зазначив, що українок і раніше ставали на військовий облік, наприклад, при отриманні медичної освіти. Однак дані правила не змінювалися, чого не можна сказати про освітні, тому в певний момент все "застопорилося" і частина спеціальностей під них не підпадали.

Куценко підкреслив, що в ЗМІ чимало маніпуляцій на цю тему, але при цьому мова ведеться лише про облік, а не обов'язкове залучення представниць прекрасної статі до служби. Військовий комісар заявив, що в ЗСУ завжди раді як чоловікам, так і жінкам, які бажають поповнити їх ряди в рамках контракту. Однак нововведення в Україні щодо жінок є всього лише урахуванням.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що компанія "Нафтогаз" має намір припинити штучно стримувати ціну на блакитне паливо і вартість газу може досягти 45 гривень за куб.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Добре відпочила: курортний роман "холостячки" Злати Огневич переріс у стосунки

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Також повідомляв Новинар, що фінансові аналітики поділилися своїми прогнозами щодо курсу американської валюти у 2022 році і яких відміток вона може досягти.

Ще писав Новинар, що вартість ароматного, смачного і підбадьорливого напою різко зметнула в ціні.