Свята, прикмети, заборони та іменини 31 грудня поточного року

Як ми знаємо це останній день року, що минає і кожен з нас знаходиться в передчутті чогось нового. Всі зайняті підготовкою до свята і знаходяться у святковій суєті. Що ж потрібно встигнути зробити в останній день року, що минає, розповідає Новинар.

Православні всього світу в день 31 грудня вшановують пам'ять святителя Модеста, патріарха Єрусалимського, який народився в християнській родині. За своє життя він відновив зруйновані святині спільно з Іоанном милостивим.

У народі вірили, що в останній день року, що минає потрібно зробити деякі покупки і обряди, щоб залучити удачу і щастя в своє життя. Наприклад, предки відзначали, що потрібно обов'язково купити новий віник і обв'язати його стрічкою червоного кольору.

Також для будинкового потрібно було поставити келих вина і тарілку з салатом, а ще повісити вінок на вхідні двері, прийняти ванну або душ, щоб змити з себе весь негатив за рік. Також предки незадовго до настання Нового року запалювали в кожній кімнаті по свічці, просили вибачення у рідних і близьких.

Якщо є така можливість, то розпрощайтеся з усією поганою, битою посудом, а також з речами, які викликають у вас неприємні спогади. А дівчата, щоб скоріше вийти заміж, намагалися вручити скромні подарунки семи дітям.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

У день 31 Грудня строго було заборонено бити посуд, лаятися за святковим столом, залишати стілець порожнім, сідаючи за новорічний стіл. Заборонено викидати залишки їжі зі святкового столу, відмовляти в гостинності і давати або ж брати в борг.

Не варто сваритися, пришивати ґудзики, працювати, прати, мити підлоги, шити, виносити сміття після заходу сонця, проводити новорічну ніч самому або зустрічати свято з порожнім столом, грати в азартні ігри.

Народні прикмети 31 Грудня

  • яка погода відзначається в цей день, таким буде і липень;

  • як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш;

  • якщо в цей день платити борги, то весь рік буде розплачуватися;

  • якщо перший день в році веселі, то таким буде і весь рік;

  • якщо в цей день виконати важку роботу, рік пройде без відпочинку.

У день 31 Грудня свої іменини відзначають Віра, Віктор, Володимир, Зоя, Марк, Ілля, Михайло, Модест, Микола, Семен, Сергій.

Нещодавно Новинар розповідав про свята і прикмети 29 грудня.

Також повідомляв Новинар, що заборонено дарувати в рік Тигра.

Ще Новинар писав про свята і прикмети 28 грудня.