Українцям розповіли про кліматичні зміни, які можуть відбутися в найближчому майбутньому

Щорічно в Україні відбуваються зміни в кліматі, через що можуть бути аномально теплі зими та нестерпно спекотне літо. Також це позначається і на кількості опадів, оскільки їх може бути або занадто мало, ну або ж навпаки – за день випадати місячна норма. Більш того, фахівці розповіли, що провели дослідження, які й показали зміни в кліматі в 5 областях України, повідомляє greendeal.

Отже, невеликі втрати, в результаті зміни в кліматі понесуть такі області Як, Полтавська, Кіровоградська, Вінницька, Херсонська, Черкаська. А йдеться про це в дослідженнях, проведених за ініціативою Мінекології, Світовим банком про вплив змін клімату на ключові сектори економіки України.

Так ось, вивчалося, згідно з цим, два сценарії, які й припускають, що глобальні підвищення температур і зміни клімату відбудуться до 2100 року приблизно на 2,4 градуса за Цельсієм. І це тільки при боротьбі з викидами вуглеводу, а якщо не вживати таких заходів, то зміни температур відбудуться вже на 4,3 градуса за Цельсієм.

А ось згідно з другим сценарієм, то фахівці припускають, що відбудеться зниження врожайності в Україні таких культур, як кукурудза і ячмінь, а також соняшнику. Трапиться це може вже починаючи з 2030 і по 2050 рік. Тобто, врожайність знизиться приблизно на 10 або навіть 30%.

Також у дослідженнях йдеться про те, що найбільш значні втрати домогосподарствами доходів, а також найбільше зростання бідності через зниження вартості виробництва сільського господарства, може відбутися в Кіровоградській, Харківській, Луганській, Львівській, а ще Житомирській областях.

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Може торкнутися кожного: штраф 8500 грн, за що каратимуть українців у 2022 році

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Більш того, за словами експертів кліматично збалансовані стратегії, щодо управління водними ресурсами, якраз таки можуть підвищити врожайність, загалом, в Україні десь на 20-40%. А для таких культур, як кукурудза і соняшник від 40 до 80%. Щорічна вигода, згідно з дослідженням, від підтримки оптимального водного балансу, становити може близько 264-504 мільйони доларів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським громадянам похилого віку розповіли, які категорії громадян вже з 1 січня отримають підвищені пенсії.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як змінюватися тарифи на гарячу воду з приходом нового, 2022 року і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що після новорічних свят зростуть ціни на популярну кашу, тоді за кілограм гречки доведеться віддати близько 65 гривень і більше.